Výběrové řízení: Projektový manažer / manažerka

Bez uzávěrky

Institut expertních služeb, jako součást Společnosti Podané ruce o.p.s., hledá novou posilu na místo:

Projektový manažer / manažerka

 

Koho hledáme:

Do našeho brněnského projektového týmu hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici projektový manažer/manažerka, s možností nastoupit nejlépe ihned nebo nejpozději v lednu 2019.

Co budete dělat:

V malém týmu povedete po organizační a administrativní stránce projekty, které naše společnost realizuje.

Jak si Vás představujeme:

Jako samostatného člověka, který také rád pracuje v týmu a rád se učí novým věcem. Schopného plánovače a pečlivého koordinátora, který umí pohlídat termíny a výstupy. Někoho, kdo aktivně hledá řešení případných problémů a ví, že život je změna a nic nepostává na místě. MS Office zvládáte na uživatelské úrovni a domluvíte se anglicky nebo jiným světovým jazykem. Máte svěží energii. Zkušenosti s projektovým řízením a granty vítány, není ale nezbytnou podmínkou.

Kdo jsme:

Institut expertních služeb, jako součást Společnosti Podané ruce o.p.s., zajišťuje přípravu a vedení grantových projektů, mezinárodní spolupráci a vzdělávání odborníků v pomáhajících profesích.

Proč s námi:

Jsme přátelský a otevřený tým v zavedené neziskové organizaci s více než dvacetiletou tradicí. Nabízíme práci, která spojuje klid administrativní práce i dynamiku tvořivých a týmových činností. Podpoříme Váš osobní růst i vzdělávání. Umožníme částečně flexibilní pracovní dobu i dostatek času pro sebe (5 týdnů dovolené). Poskytneme příjemné pracovní zázemí v centru Brna včetně potřebného vybavení (telefon, laptop a dobrá káva) a samozřejmě odpovídajícího platového ohodnocení.

 

Budeme se těšit na Vaše CV a pár slov o Vás a o tom, proč chcete s námi pracovat.

E-maily posílejte na boxan@podaneruce.cz, rádi také poskytneme další informace.

Neváhejte, protože výběrové řízení je průběžné a až Vás najdeme, nikoho dalšího už hledat nebudeme. 🙂

Za tým Institutu expertních služeb Martin Boxan, ředitel IES

 

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.