Veřejná sbírka COVID 19 – Sbírka pro sociální služby a jejich uživatele

Společnost Podané ruce, o.ps. a Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, z.s. společně reagují na současnou náročnou situaci kolem šíření koronaviru a vyhlašují sbírku COVID 19 – Sbírka pro sociální služby a jejich uživateleZa účelem veřejné sbírky jsme zřídili účet pod názvem Společnost Podané ruce o.p.s. Fio banky, a.s. Číslo účtu je: 2701786666/2010.

Ani v době nařízené izolace se život služeb nezastavil. Sociální pracovníci zůstávají nadále v první linii, aby poskytli služby a ochránili své klienty, kteří jsou právě nyní velmi zranitelní. Mají však zoufalý nedostatek ochranných prostředků nejen pro klienty, ale také sami pro sebe. Díky sbírce jim všichni můžeme pomoci pomáhat bezpečněji, pomozte nám reagovat včas. Výtěžek získaný v rámci veřejné sbírky na zřízený transparentní účet využijeme k nákupu ochranných pomůcek, desinfekce, zdravotnického materiálu pro pracovníky v sociálních službách a jejich klienty a také zajistíme průběžnou distribuci. Příjemci pomoci budou převážně: klienti pečovatelských služeb a asistenčních služeb (a také jejich zaměstnanci, je-li to nutné), zaměstnanci a klienti služeb sociální prevence.

Pojďme společně ochránit ty nejslabší, kteří to teď opravdu potřebují. Pomozme zabránit šíření nákazy COVID-19 nebo druhotných infekčních chorob nezi ohroženými skupinami našich spoluobčanů. I díky 20 korunám dokážeme ochránit životy. Koruna ke koruně, spolu proti koroněSrdečně děkujeme!

Peníze na účet veřejné sbírky je možné zaslat i přes darovací portál Darujme.cz. Přímý link najdete zde.

Vyhlašovatel sbírky:

Společnost Podané ruce o.p.s.

Hilleho 1842/5, Černá Pole, 602 00 Brno

Telefon: +420 545 247 535

Email: info@podaneruce.cz

 

Partner sbírky:

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, z.s.

Vančurova 2904, 390 01 Tábor

Telefon: +420 381 213 332