Trápí vás nebo vašeho blízkého psychické potíže? Je důležité říct si o pomoc včas!

Hned čtyři organizace, které v Brně pomáhají lidem s psychickými potížemi, pořádají v rámci Měsíce bláznovství workshop, kde se dozvíte, na koho se v případě duševních problémů obrátit a proč je důležité situaci nepodcenit a přijít včas.

Kdy a kde?

úterý 9. 4. 2019 v 17.00, Café Práh (Ve Vaňkovce 1, Brno)

Workshop přinese spoustu informací o možnostech spolupráce v rámci včasné intervence, ale také o způsobu, jakým dané organizace pracují a jejich zkušenosti z praxe. Společnost Podané ruce budou na workshopu zastupovat pracovníci Terapeutického centra v Jihomoravském kraji, které nabízí ambulantní léčebný program pro lidi, kteří se potýkají se závislostmi (hazardní hry, sázení, drogy, alkohol, léky apod.) a pro jejich příbuzné a blízké. Centrum nabízí individuální a skupinovou psychoterapii, rodinnou terapii, adiktologické a psychologické poradenství, krizovou intervenci a dluhové poradenství.

Na workshopu se dále představí organizace Práh jižní Morava (poskytuje služby lidem s duševním onemocněním), Centrum Anabell (nabízí podporu pro osoby s poruchou příjmu potravy) a Renadi (pomáhá závislým a jejich blízkým). Pozvánku na akci najdete zde.