Omezení kurzů Institutu expertních služeb

V souvislosti s novými mimořádnými opatřeními vydalo vedení Institutu expertních služeb následující vyjádření:

Milé kolegyně, milí kolegové, v období 12. – 25. 10. 2020 dochází v rámci nouzového stavu k omezení shromažďování osob. Toto omezení se mimo jiné zákazu pořádání vzdělávacích akcí. Musíme proto na tuto dobu zrušit/přesunout všechny kurzy, které by se konaly s osobní účastí. Ty kurzy, které půjde, zkusíme po dohodě z lektory a účastníky realizovat v online podobě. Všechny přihlášené budeme kontaktovat.

Děkujeme za pochopení. V případě jakýchkoliv změn vás budeme obratem informovat.

Chceme apelovat na každého, aby danou situaci nepodcenil, a prosíme, i v případě budoucích kurzů, pokud se necítíte dobře, dejte nám vědět a zůstaňte raději doma. V takovém případě nebudeme uplatňovat storno poplatky.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.

 

Institut zřizovaný Společností Podané ruce poskytuje systematické vzdělávání odborníků v oblasti sociálních služeb, školských a zdravotnických zařízení nebo v jiných pomáhajících profesích už od roku 1999. Vzdělávací centrum i většina kurzů je akreditována u MPSV a MŠMT nebo MV ČR. Pro odbornou i širší veřejnost pořádá konference, semináře a workshopy s lokálními i mezinárodně uznávanými experty. Aktuální změny v kalendáři kurzů i nově vypsané tituly můžete sledovat na webových stránkách.

 

Kontakt:

Institut expertních služeb

Hilleho 5

602 00 Brno

Petra Hanáková, koordinátorka vzdělávání

tel: +420 777 916 259

e-mail: ies@podaneruce.cz

Martin Boxan, ředitel IES

tel: +420 777 916 277

e-mail: boxan@podaneruce.cz